Nedelja 22. November 2009

Nedelja 22. Novembra 2009 ob 06:30

22. novembra 2009  v poznih popoldanskih urah

avtobus

Pot ni zahtevna, pretežno asfalt in makadam

4 - 6 ur

Cca 400 n.m.

Visoki ali nizki pohodni čevlji , pohodne palice in topla oblačila v primeru slabega vremena.

Tura je primerna za vse pohodnike z nekaj kondicije!

Iz nahrbtnika, na koncu organiziran topel obrok

Pohod bomo kot vsako leto pričeli pri mogočnem hrastu pod vasjo Ustje. Kavico priskrbi organizator pohoda pred startom med osmo in deveto uro. TOPLA MALICA bo na voljo v ŠMARJAH, kjer bo tudi osrednji postanek na pohodu. Kaj bodo kuhali in koliko bo stalo še ne vemo, bone za malico bo mogoče nabaviti na dan pohoda na pohodni poti (verjetno tudi že zjutraj na startu). Sicer pa  PONUDBE ob poti ne manjka, saj je pot speljana mimo mnogih ponudnikov na Vipavski vinski cesti, ki znajo poleg vina pripraviti še mnogo dobrega, domačega...

Ob 11.00 bo maša v cerkvi v Šmarjah, takoj po maši pa še OSREDNJA SLOVESNOST pred spomenikom Matiji Vertovcu na dvorišču cerkve v Šmarjah. Nato se odpravimo še skozi Vrtovče, spustimo v Tevče, nato skozi Uhanje prav kmalu prispemo do izhodišča - mogočnega hrasta pred vasjo Ustje, kjer nas bo pričakala KMEČKA TRŽNICA in družabno srečanje.

•  hrana se plača  na avtobusu, bone razdelimo pred začetkom pohoda

Prosimo, da ob prijavi sporočite svojo telefonsko številko zaradi uskladitve prevoza.

PRIJAVA IN INFORMACIJE: Recepcija Telekoma 428 3100 do četrtka 19.11.2009 do 08:00 ure

Celje, 26. 10. 2009